Дата: 14.07.2022 11:56

Возможно, это изображение 1 человек, огонь и в помещении14 липня виповнюється шість років з Дня загибелі нашого земляка, воїна АТО - Дунаєвського Сергія Михайловича, солдата зенітно-артилерійського взводу 46-го окремого батальйону спеціального призначення Збройних Сил України «Донбас Україна». Сергій загинув у місті Мар'їнка Донецької області під час артилерійського обстрілу.

Указом Президента України № 189/2018 від 27 червня 2018 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Згідно Рішення Ради громадських організацій України від 07 грудня 2016 р. нагороджений медаллю «ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ».

Висловлюємо щирі співчуття родині і близьким загиблого. Світла пам’ять про Сергія назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо… Пам’ятаємо…

Герої не вмирають! Вічна слава Герою!