Щиро вітаю Вас з найголовнішим святом  - Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2022 16:52

Шановні жителі Студенянської територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з найголовнішим святом  - Днем Незалежності України!

Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. День Незалежності – особливе свято для кожного з нас, свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє.

Наша незалежність оплачена дорогою ціною – великою кількістю життів тих, хто боровся за вільну Україну зі зброєю в руках і без неї, незліченною кількістю років втраченої свободи тих, хто сидів за неї у таборах та в’язницях. Наша незалежність і сьогодні оплачується життями захисників і захисниць, які зупинили навалу і наближають перемогу над російським агресором. Незалежність України – запорука вільного розвитку держав і народів Європи.

Українці -  велика нація, варта зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці, ми любимо та оберігаємо свою мову, культуру, традиції.

Бажаю усім миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, а найголовніше  – єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!

Низький уклін усім захисникам, вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим Героям!

Перемоги і процвітання нашій Державі!

З повагою, сільський голова                     Олексій КИРНАСІВСЬКИЙ