Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна про готовність закладів соціальної сфери Вінниччини до надзвичайних ситуацій

Дата: 12.10.2022 09:05

Перший заступник Начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна провела термінову нараду з 13 закладами соціальної сфери Вінниччини та 5 філіями, щоб обговорити їхню готовність до надзвичайних ситуацій.

«Учора та сьогодні вся Україна в черговий раз згадала те жахливе 24 лютого. Масові обстріли об'єктів інфраструктури майже у кожній області. Часткові та повні відключення електроенергії, збої у водопостачанні, а скоро ще й опалювальний період», - зазначає Наталя Заболотна.

За словами посадовиці, це питання вже раніше порушувалося :  «Ще з березня ми активно над цим працювали. Але не все так просто як могло б здаватися - генератори, додаткове паливо, запас харчів, резервне водопостачання - усе це коштує величезних коштів. Заклади досить масштабні, в них отримує послугу майже 2000 клієнтів, серед яких 599 - лежачі! Евакуйовувати їх вже не має куди. Усі місця заповнені».

Під час наради Наталя Заболотна наголосила: «Забезпечити все необхідне - це відповідальність кожного з нас! Дякую кожному директору за пророблену роботу!»