В Студенянській громаді знову важка втрата!

Дата: 26.10.2022 13:02

Фото без описуЗахищаючи Батьківщину, 21 жовтня 2021 року загинув КОЗЬМА Михайло Петрович, 13 лютого 1987 року народження, житель села Трибусівка.

КОЗЬМА Михайло Петрович патріот та справжній син українського народу, він захищав українську землю з 2014 року.  Герой вірно служив українському народу. За Україну, за Незалежність, за майбутнє кожного українця він віддав найдорожче - життя.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить розділяємо горе з рідними загиблого та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Студенянська сільська рада та жителі громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого.          Вклоняємось до землі, дякуючи за захист!

Вічна пам’ять та слава Герою!

Герої не вмирають!

Просимо жителів громади зустріти Героя на рідній землі живим коридором та гідно провести в останню земну дорогу.

Про дату та час прибуття кортежу із тілом загиблого Михайла Петровича буде повідомлено додатково.