Вдячні Героям Небесної Сотні за приклад безмежного прагнення до волі, боротьби за свободу і незалежність, - Сергій Борзов

Дата: 20.02.2024 11:15

зображення українського воїна з синьо-жовтими крилами, мечем і щитом,  на якому зображений Герб України Україна – понад усе! Це – гасло вільного народу.

Сьогодні вшановуємо подвиг учасників Революції Гідності.

"Вдячні Героям Небесної Сотні за приклад безмежного прагнення до волі, боротьби за свободу і незалежність. Вони змінили хід історії нашої держави. - підкреслив Начальник ОВА Сергій Борзов. – Пам’ятаємо вінничан Валерія Брезденюка, Леоніда Полянського та Максима Шимка. У лютому 2014 -го на Майдані вони віддали життя за ідеали демократії та європейське майбутнє України".

Через десять років після Революції Гідності битва за незалежність триває.

Кривава, люта битва з оскаженілим ворогом – окупантом.

Очільник області також підкреслив - немає жодного сумніву, що ми захистимо свою землю, здійсним мрію українських Героїв про самостійну, вільну й сильну Україну, європейську й демократичну, незалежну державу.

"Слава кожному й кожній, хто зараз відстоює у боях нашу свободу! Світла пам’ять Героям Небесної Сотні, які віддали своє життя за Україну та українців!"- зазначив Сергій Борзов.

Героям Слава!