20 Вересня, 2022 р., 08:30
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції” (далі - бюджетні кошти), що надаються з метою забезпечення безперебійного виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення рівня продовольчої безпеки та економічної стійкості України.
16 Вересня, 2022 р., 09:51
Враховуючи той факт, що з настанням осінньо-зимового періоду в області різко загострюється обстановки з пожежами, зростає їх кількість та розмір нанесених матеріальних збитків, пропонуємо здійснити ряд організаційних заходів:
16 Вересня, 2022 р., 09:20
На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130