04 Травня, 2022 р., 10:37
  Упродовж квітня Фонд соціального страхування України виплатив для потерпілих на виробництві та членів їх родин майже 1 мільярд гривень щомісячних страхових виплат – виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для понад 190 тисяч осіб.
25 Квітня, 2022 р., 17:19
  У Вінницькій області змінили тривалість комендантської години, яку ввели в Україні з початком воєнного стану (тепер на Вінничині вона буде діяти від 23:00 до 5:00)
05 Квітня, 2022 р., 12:04
  Українська компанія ТОВ „ Економіка довіри” від імені світових небайдужих об’єднань та громадян з усього світу організувала та запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських товаровиробників на місцях.
05 Квітня, 2022 р., 08:32
  4 квітня цього року працівники Студенянської громади взяли участь у презентації Ініціативи «Сади Перемоги» проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) для голів територіальних громад Вінницької області та Вінницької обласної військової адміністрації. «Сади Перемоги» – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і залучення ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.
04 Квітня, 2022 р., 10:07
  Оголошення !!!
04 Квітня, 2022 р., 10:03
  Діяльність ОМС в умовах військогвого стану (аграрні та юридичні питання)
04 Квітня, 2022 р., 09:52
  Студенянська сільська рада повідомляє про наступне: Для підтримки сільськогосподарських товаровиробників та з метою забезпечення поciвної кампанії, підтримки та активізації підприємницької дільності у період дії воєнного стану, за iніціативою Президента України, Уряд вніс низку змін до Державної програми «Доступні кредити 5-7-9 %» .
28 Березня, 2022 р., 08:51
24 Березня, 2022 р., 13:01
  Дії населення при отриманні сигналу "Хімічне зараження"
24 Березня, 2022 р., 10:14