26 Липня, 2022 р., 15:36
Хто такі учасники дорожнього руху? Це – пішоходи, водії, пасажири, велосипедисти тощо. Запам’ятайте: війна приносить смерть і руйнування, створює нові умови життя, до яких Ви маєте пристосуватись, щоб вижити і убезпечити своїх близьких! Важливо знати: дотримуючись низки простих правил поведінки на дорозі у період війни й не допускаючи ДТП, Ви не відволікаєте поліцейських, які свій дорогоцінний час присвятять обороні держави!
22 Липня, 2022 р., 08:44
В умовах воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат українцям.
29 Червня, 2022 р., 10:25
УВАГА! ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ!
06 Червня, 2022 р., 16:48
03 Червня, 2022 р., 10:41
  Оголошення До уваги суб’єктів господарювання!
03 Червня, 2022 р., 10:33
  Оголошення !!! керівникам сільськогосподарських підприємств всіх форм власності
31 Травня, 2022 р., 14:43
  Електронні лікарняні продовжують формуватися і в умовах воєнного стану, а Фонд соціального страхування України штатно здійснює їх оплату – з початку війни фінансування лікарняних і страхових виплат не призупинялось ні на день.
10 Травня, 2022 р., 10:56
  Міністерством охорони здоров'я України продовжено термін обігу паперових бланків листків непрацездатності до 01 січня 2023 року