13 Жовтня, 2023 р., 10:27
ГУ ДПС у Вінницькій області  нагадує, що відповідно до норм Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України у частині обліку рахунків та електронних гаманців. Відтак, з 1 серпня 2023 року банки, інші фінансові установи, небанківські надавачі платіжних послуг, емітенти електронних грошей зобов’язані надсилати до контролюючого органу повідомлення про відкриття/закриття рахунків/електронних гаманців платників податків, визначених п. 69.1 ст. 69 ПКУ з дотриманням строків встановлених п. 69.2 ст. 69 ПКУ, тобто у день відкриття/закриття рахунку/електронного гаманця.
13 Жовтня, 2023 р., 10:26
ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що обов’язок застосування РРО/ПРРО нормами Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР.