13 Жовтня, 2023 р., 10:25
Головне управління ДПС інформує платників податків, що безкоштовне програмне рішення Державної податкової служби України у вигляді мобільного додатку  «Моя податкова» створено та впроваджено в експлуатацію Державною податковою службою України на виконання Стратегічного плану Державної податкової служби України на 2022 – 2024 роки, затвердженого наказом ДПС від 22.11.2021 № 965 (зі змінами).
13 Жовтня, 2023 р., 10:24
В деяких суб’єктів господарювання виникають питання щодо можливості невикористання у своїй діяльності РРО/ПРРО. Зокрема, таке питання виникає у суб'єктів господарювання, які надають індивідуальні послуги з перевезення пасажирів (таксі). ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що основним документом який регламентує порядок використання РРО/ПРРО є Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР. Статтею 9 вказаного документу встановлено перелік видів діяльності при здійсненні яких дозволено не використовувати РРО/ПРРО.