27 Липня, 2023 р., 15:12
Нагадуємо статистику, з початку року рятувальники Тульчинського району здійснили 3 виїзди на ліквідації пожеж на хлібних масивах, горіння пшениці.  Вогнем обпалено близько 10 гектарів землі. Загальні збитки від пожеж складають більше 400 тис. грн.
21 Липня, 2023 р., 12:00
ВОДА ПОМИЛОК НЕ ПРОЩАЄ!  Влітку більшість вінничан намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.
17 Липня, 2023 р., 09:13