07 Квітня, 2024 р., 09:14
Напередодні Всесвітнього  дня здоровʼя  в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації  відбувся брифінг директора Вінницького обласного центру контролю і профілактики хвороб Ігоря Матковського.
07 Квітня, 2024 р., 09:13
5 квітня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів засідання Експертної ради конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». Відкриваючи засідання, він відзначив особливість цьогорічного конкурсу – першочергова підтримка Збройних Сил України та Сил оборони в боротьбі з російським агресором. – Попередні роки обласний конкурс був унікальним майданчиком для реалізації ідей та планів громад – проєктів їхнього розвитку.
05 Квітня, 2024 р., 09:31
До Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, який відзначається 6 квітня, організатори Національного фестивалю «Код Нації» оголосили про проведення Всеукраїнського спортивного марафону «Крок».
05 Квітня, 2024 р., 09:30
4 квітня 2024 року Пенсійним фондом України профінансовано субсидії для 116112 домогосподарств, пільги для 69063 жителів Вінниччини на оплату житлово-комунальних послуг, придбання палива і скрапленого газу.
04 Квітня, 2024 р., 09:19
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Фінляндської Республіки Александром Стуббом у Києві.
04 Квітня, 2024 р., 09:14
Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати.
03 Квітня, 2024 р., 11:08
Проєкт «Армія відновлення» успішно розвивається на Вінниччині та охоплює майже всі райони області. У рамках проєкту людей, які тимчасово втратили роботу, залучають до виконання суспільно корисних робіт. За виконання таких робіт люди отримують заробітну плату.
03 Квітня, 2024 р., 10:50
З настанням сезонного потепління необхідність в опаленні приміщень зникає і споживання газу зменшується. Попри це, ризики, з якими пов’язане використання газоспоживаючого обладнання, нікуди не зникають.
01 Квітня, 2024 р., 17:43
Як повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, на фінансування видатків березня 2024 року спрямовано 2572,2 млн грн, в тому числі на виплату: