Сторінка на стадії наповнення.

24 Липня, 2024 р., 13:47
Для того, аби мінімізувати ризики харчових отруєнь, Держпродспоживслужба, з врахуванням рекомендацій МОЗ, пропонує дотримуватись таких правил:
05 Липня, 2024 р., 15:23
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що в окремих територіях на сході України, осередково, виявлено масове розмноження та збільшення чисельності небезпечного шкідника – сарани.
04 Липня, 2024 р., 15:06
При застосуванні пестицидів і агрохімікатів  необхідно забезпечити дотримання наступних вимог:
03 Липня, 2024 р., 18:49
     Україна належить до країн, де вживання грибів є традиційним, їх найчастіше використовують як приправи до страв.
30 Червня, 2024 р., 23:58
Такі паролі шахраї можуть легко відгадати та отримати доступ до ваших акаунтів, наприклад, до сторінок у соцмережах, месенджерах, електронної пошти, інтернет-банкінгу тощо.
30 Червня, 2024 р., 23:57
Як зазначають у Міністерстві соціальної політики України, до заяви необхідно внести:
30 Червня, 2024 р., 23:56
«Міністерство охорони здоров’я виступає чітко проти черг влітку заради папірця для садочка чи школи, проти оглядів поспіхом через чергу, проти масових направлень на флюорографію для дітей 14-17 років. Ми скасували ці морально застарілі норми. Будуємо нову систему профілактики, орієнтовану на реальні потреби кожної дитини», — зазначає міністр Віктор Ляшко.
30 Червня, 2024 р., 23:55
Тестування на знання Конституції України до 28-ї річниці прийняття Конституції України проводиться за ініціативи Освітньої платформи Національного Фестивалю “Код Нації” у межах Національного Фестивалю “Код Нації” влітку 2024 року.