06 Лютого, 2024 р., 09:30
Ворог постійно полює за інформацією про людей, які захищають Україну. Тож кожне необережне слово чи необдумане фото чи відео, завантажене у мережу, може зіграти злий жарт з військовими.
06 Лютого, 2024 р., 09:28
Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги. Юристи можуть допомогти звернутися до установ, що займаються пошуком чи обміном, а також щодо встановлення відповідного статусу члена родини зниклого/полоненого, отримання виплат та інших питань.
05 Лютого, 2024 р., 12:00
Слава Україні! Розпочалася сімсот дванадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
02 Лютого, 2024 р., 14:06
Куди потрібно звертатися щодо розшуку людей, які зникли безвісти за особливих обставин – в інфографіці нижче.
01 Лютого, 2024 р., 14:37
В області проводять дводенний тренінг для представників профільних структур та фахівців, які безпосередньо залучені до надання послуг з підтримки населення, що постраждало від війни, у тому числі ветеранів та членів їх сімей.
31 Січня, 2024 р., 15:51
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанов № 884 і № 168. Саме ці документи визначають порядок виплат військовослужбовцям та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану, а також прискорюють сам процес.
31 Січня, 2024 р., 15:46
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 року №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 29.08.2023 року № 1158 «Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при обласній військовій адміністрації» Студенянською сільською радою утворюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб (далі - Рада)
29 Січня, 2024 р., 13:54
Вони - символ мужності та нескореності українців у боротьбі за свою свободу.