08 Лютого, 2024 р., 09:35
21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди представники Національного Фестивалю «Код Нації» та проєкту «ПроМову» оголосили проведення Всеукраїнського конкурсу.
08 Лютого, 2024 р., 09:34
Хочете повернути квиток онлайн, а послуга вже закрита або недоступна? Відтепер оформити претензійне повернення квитків можна онлайн — з Дією! Укрзалізниця цифровізувала процес, тож тепер достатньо оформити електронну версію заяви й підписати її Дія.Підписом.
06 Лютого, 2024 р., 09:30
В рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області продовжує проведення комплексних заходів щодо протидії зловживанням з бюджетними коштами.
06 Лютого, 2024 р., 09:30
Ворог постійно полює за інформацією про людей, які захищають Україну. Тож кожне необережне слово чи необдумане фото чи відео, завантажене у мережу, може зіграти злий жарт з військовими.
06 Лютого, 2024 р., 09:28
Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги. Юристи можуть допомогти звернутися до установ, що займаються пошуком чи обміном, а також щодо встановлення відповідного статусу члена родини зниклого/полоненого, отримання виплат та інших питань.
05 Лютого, 2024 р., 12:00
Слава Україні! Розпочалася сімсот дванадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
02 Лютого, 2024 р., 14:06
Куди потрібно звертатися щодо розшуку людей, які зникли безвісти за особливих обставин – в інфографіці нижче.