20 Вересня, 2021 р., 15:00
  Кожного робочого дня до Фонду соціального страхування України роботодавці подають заяви-розрахунки для фінансування близько 17 тисяч лікарняних листків. 80% з них подаються онлайн – за допомогою клієнтського спеціалізованого програмного забезпечення.
20 Вересня, 2021 р., 14:43
  Уже майже 20 тисяч електронних листків непрацездатності прийнято Фондом соціального страхування України до оплати, а перші з них вже було профінансовано. Як і в разі паперових, для отримання допомоги за електронним лікарняним роботодавець має сформувати та подати до ФССУ заяву-розрахунок – саме від дати її отримання залежить дата фінансування матеріального забезпечення.
14 Вересня, 2021 р., 17:58
  Навчальний семінар щодо створення в Студенянській громаді кіноклубу «Лілія»
14 Вересня, 2021 р., 10:46
  Шаховий турнір між громадами Вінницької області
14 Вересня, 2021 р., 10:39
  Відзначення Дня фізичної культури та спорту.
06 Вересня, 2021 р., 11:48
  Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.
01 Вересня, 2021 р., 15:41
  День знань в Студенянській територіальній громаді
31 Серпня, 2021 р., 17:16
  31 серпня відбулася робоча нарада відділу освіти, культури, молоді та спорту з директорами, заступниками та завідуючими закладів освіти Студенянської громади.
29 Серпня, 2021 р., 18:49
  Відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
28 Серпня, 2021 р., 12:58
  У серпні – вересні 2021 року Технічна Допомога проєкту Європейського інвестиційного банку “Основний кредит для аграрної галузі – Україна” (UAFATA) проводить низку регіональних форумів, присвячених темам зберігання та переробки зернових, олійних культур, систем зрошення, експорту та розвитку аквакультури та рибальства в Україні. У п'яти містах України найкращі українські та іноземні експерти поділяться передовим досвідом та найкращими практиками серед аграрних виробників.