24 Липня, 2023 р., 13:36
86% від загальної кількості випадків платіжного шахрайства за 2022 рік відбулися в мережі Інтернет. Шахраї виманюють дані банківський карток, коди, логіни та паролі через фішингові посилання, які ведуть на шахрайські сайти.
24 Липня, 2023 р., 13:35
Ви хочете звернутися за психологічною допомогою, але не знаєте, де її надають безоплатно?
24 Липня, 2023 р., 13:34
Ментальне здоров’я дітей, як і фізичне, – турбота батьків. Ми не веземо дитину в лікарню з нежиттю, але й не лишаємо пити теплий чай удома з пневмонією.
21 Липня, 2023 р., 12:03
1 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.
21 Липня, 2023 р., 12:02
Під час війни зростає імовірність спалаху багатьох інфекційних захворювань, особливо кору, що є одним із найзаразніших захворювань у світі. Чим небезпечний кір?
20 Липня, 2023 р., 14:35
Недарма панічна атака зветься саме атакою. Ось людина спілкується, посміхається, а вже наступної миті її охоплює несамовитий страх: світ навколо ніби тікає з-під ніг, у грудях шалено гупає серце — здається, вона от-от помре.
20 Липня, 2023 р., 14:34
Для одночасної роботи 400 000 кондиціонерів необхідно включити додатково 1 блок теплової електростанції.
19 Липня, 2023 р., 14:21
Не один українець втратив свої гроші через фіктивні інвестиційні проєкти. Які ж ознаки фіктивного інвестиційного проєкту?
17 Липня, 2023 р., 16:14
Волонтерство в пробації — що ж це таке та з чим його їдять?