11 Липня, 2023 р., 15:04
Протягом січня-червня 2023 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулось 18,8 тис. осіб, з них – 15,8 тис. осіб мали статус безробітного, - це на 20,6 тис. осіб менше, ніж в минулому році.
06 Липня, 2023 р., 16:24
Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.
06 Липня, 2023 р., 16:18
З початку повномасштабного вторгнення послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались 4559 внутрішньо переміщених осіб, з яких працевлаштовано 1186 осіб.
05 Липня, 2023 р., 10:25
При аваріях на ядерних об’єктах може виділятися радіоактивний йод (I-131). При надходженні в організм він вибірково накопичується в щитоподібній залозі і спричиняє її опромінення й ураження. Єдиний препарат для ефективного запобігання радіаційному ураженню щитоподібної залози містить калій йодид, зазначає Міністерство охорони здоров'я.
05 Липня, 2023 р., 10:24
Якщо органи влади офіційно повідомили про радіаційну аварію, залишайтеся в приміщенні або дістаньтеся приміщення якомога швидше. Слідкуйте за подальшими повідомленнями та дотримуйтеся інструкцій від влади.
05 Липня, 2023 р., 10:24
Слава Україні! Розпочалася чотириста дев’яносто сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.
05 Липня, 2023 р., 10:12
Допомога військовослужбовцям та їхнім родинам залишається в центрі уваги Вінницької обласної ради. Саме тому на черговій сесії одним з перших питань депутати заслухали, як виконується цільова програма.
05 Липня, 2023 р., 10:12
Одним з напрямів впровадження реформи деінституалізації є сприяння активному розвитку та поширенню альтернативних форм сімейного виховання. До них можна віднести створення дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей а також патронат над дитиною.