29 Травня, 2023 р., 11:32
Наказом Мінекономіки від 11 квітня 2023 року №2040 , що вступив у дію 25 травня, розширено перелік професій та спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер на навчання. Раніше цей перелік налічував 70 професій та спеціальностей, наразі його доповнили ще 53 позиції з пріоритетних видів економічної діяльності. Серед нових професій, за якими може бути виданий ваучер: бетоняр, газорізальник, електромонтер, слюсар, машиніст, монтажник, монтер, муляр, провідник, продавець, молодша медична сестра (брат) з догляду за хворими, складач поїздів, комірник, штукатур.
29 Травня, 2023 р., 11:12
26 травня на 41 черговій сесії депутати Вінницької обласної Ради внесли зміни до Положення про Порядок використання коштів обласного бюджету для надання грошової допомоги громадянам.
29 Травня, 2023 р., 10:39
Держава підтримує безробітних та роботодавців, що готові взяти на роботу переселенців.
29 Травня, 2023 р., 10:39
Слава Україні! Розпочалася чотириста шістдесята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.
25 Травня, 2023 р., 08:52
У межах програми «Доступні кредити 5-7-9» за час повномасштабної війни було видано 109 млрд грн позик, з яких 1,5 млрд грн — за останній тиждень. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 23 травня.
25 Травня, 2023 р., 08:51
За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна взяла участь у робочій нараді Міністерства у справах ветеранів України.
25 Травня, 2023 р., 08:50
Ознайомитися з основними програмами та послугами працевлаштування для ВПО можна на Урядовому порталі за посиланням: http://surl.li/hdmna
25 Травня, 2023 р., 08:46
СЕКТОР «ПІЩАНСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» ІНФОРМУЄ: