12 Травня, 2023 р., 13:18
               12 травня 2023 р. під головуванням заступника сільського голови Анатолія Максименюка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Студенянської сільської ради. Присутні члени комісії розглянули питання: про доцільність встановлення опіки над малолітньою дитиною,  необхідність соціального супроводу сімей, які цього потребують, про наявність (відсутність) ризиків та перешкод у подоланні батьками складних життєвих обставин та ін.
11 Травня, 2023 р., 16:54
Відкрити презентацію
10 Травня, 2023 р., 10:53
Як повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України, наразі вже розроблено сайт, де зібрана вичерпна інформація щодо чинних процедур.
09 Травня, 2023 р., 10:31
В Студенянській територіальній громаді відбулися урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення і 78-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх жертв Другої світової війни, усіх захисників України які загинули у боротьбі з нацизмом та з рашизмом.
08 Травня, 2023 р., 14:58
Для забезпечення права потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на соціальні послуги з догляду  і медичні послуги в межах Програми медичних гарантій, 28 квітня Уряд прийняв відповідну постанову, розроблену Міністерством соціальної політики.
08 Травня, 2023 р., 14:57
Слава Україні! Розпочалася чотириста тридцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.
08 Травня, 2023 р., 14:56
Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – людські долі.
08 Травня, 2023 р., 11:20
Шановні жителі громади!
05 Травня, 2023 р., 13:25
Минулого року Міністерство охорони здоров'я України на своєму сайті запустило розділ «Портал вакансій для медичних працівників»: https://work.moz.gov.ua/