30 Грудня, 2021 р., 15:14
  З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені зможуть отримати фінансову допомогу від держави для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги), розробленої Міністерством соціальної політики України.
07 Жовтня, 2021 р., 11:05
  Відповідно до умов Конкурсу, з метою популяризації участі громадських ініціатив у житті та розвитку територіальної громади, підвищення рівня залученості громадян до вирішення соціальних та економічних проблем громади, зростання інформованості жителів про діяльність органів місцевого самоврядування та визначення найкращих проєктів, шляхом прямого волевиявлення жителів територіальної громади, перший етап проводить відбіркова комісія, затверджена розпорядженням сільського голови.
14 Вересня, 2021 р., 11:49
  Кожного робочого дня до Фонду соціального страхування України роботодавці подають заяви-розрахунки для фінансування близько 17 тисяч лікарняних листків. 80% з них подаються онлайн – за допомогою клієнтського спеціалізованого програмного забезпечення.
03 Вересня, 2021 р., 17:19
  Інформація для сільськогосподарських виробників та інших зацікавлених підприємств, установ та організацій, що працюють на території громади.
26 Серпня, 2021 р., 18:14
  Інформація для фермерських господарств, що здійснюють господарську діяльність на території громади.
20 Серпня, 2021 р., 12:17
  Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації повідомляє, що 27 серпня 2021 року відбудеться фестиваль аграрних технологій «Свято Врожаю» Agro Techno 2021. Місце проведення заходу - агропарк ZGAR с.Мізяків Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області.
19 Серпня, 2021 р., 10:54
  Вельмишановний пане ГОЛОВО!
18 Серпня, 2021 р., 14:25
  ТУЛЬЧИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИТА ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМЛЯЄ,
13 Серпня, 2021 р., 15:41
  Філія Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області
05 Серпня, 2021 р., 12:15
  6 серпня 2021 року о 10.00 год. в приміщені КЗ «Студенянська Публічна бібліотека» с. Студена вул. Соборна, 31 відбудеться засідання комісії з конкурсного відбору кандидатур на керівника комунального закладу Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Кукули.