09 Лютого, 2022 р., 11:13
  Студенянська сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора (головного лікаря) Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Студенянської сільської ради Вінницької області».
08 Лютого, 2022 р., 10:52
  Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 169, Студенянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу (центру) надання адміністративних послуг Студенянської сільської ради.
08 Лютого, 2022 р., 10:22
  Конкурс на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Студенянської сільської ради Вінницької області» проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Студенянської об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням 45 позачергової сесії Студенянської сільської ради 7 скликання від 28.11.2019 р. № 596.
03 Лютого, 2022 р., 17:44
  Упродовж 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування лікарняні українських працівників загальною тривалістю 41 мільйон 341 тисяча 662 дні за рахунок коштів Фонду. Застраховані особи провели на лікарняних у разі захворювань, травм, потреби догляду за хворими рідними або ізоляції від COVID-19 на 4,8 мільйона днів більше, ніж у 2020 році.
01 Лютого, 2022 р., 10:28
  Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори
28 Січня, 2022 р., 08:46
  7 батальйонів територіальної оборони сьогодні формують у Вінниці та у кожному з шести районів області — Вінницькому, Гайсинському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Тульчинському та Хмільницькому.
28 Січня, 2022 р., 08:39
  Увага! Керівникам ОМС, підприємств, установ, організацій щодо зарахування на військовий облік військовозобов’язаних жінок.
26 Січня, 2022 р., 16:26
  Пам’ятка для суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), які здійснюють реалізацію окремих продовольчих товарів
14 Січня, 2022 р., 12:02
  Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції», відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 169, Студенянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу «Служба у справах дітей» Студенянської сільської ради.
31 Грудня, 2021 р., 10:11
  Інформаційні матеріали з кібергігієни для посадових осіб місцевого самоврядування (Відкрити)