13 Червня, 2024 р., 23:29
Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів був проведений аналіз причин виникнення ботулізму у 2023 році. За результатами розслідування встановлено, що випадки ботулізму пов’язані із вживанням м’ясної та овочевої консервації домашнього виготовлення, риби домашнього виготовлення, в’яленої риби, придбаної у місці стихійної торгівлі, рибної продукції, придбаної в магазині.
12 Червня, 2024 р., 23:16
Економія електроенергії не означає повну відмову від світла. Інколи достатньо просто вимкнути зайве.
12 Червня, 2024 р., 23:15
Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.
12 Червня, 2024 р., 23:13
11 червня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
10 Червня, 2024 р., 00:28
Якщо ви потрапили у складну життєву ситуацію і маєте проблеми із сплатою житлово-комунальних послуг, можна скористатися програмою субсидій.
07 Червня, 2024 р., 10:10
Поліція та представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) мають право вимагати у чоловіків віком 18-60 років пред’явити військово-облікові документи разом з документами, що посвідчують особу. Самі поліцейські не вручають повісток, а лише забезпечують порядок під час вручення повістки уповноваженими представниками, зокрема ТЦК та СП.
07 Червня, 2024 р., 10:08
Використовувати е-Посвідчення можна для отримання пільг та компенсацій, передбачених чинним законодавством, зокрема:
01 Червня, 2024 р., 14:11
Щиро вітаю Вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!