Дата: від до Скинути

Безоплатна англійська для дітей: онлайн-школа All Right приєдналася до мовної програми Future Perfect

Онлайн-школа з вивчення англійської мови All Right відкрила безоплатний доступ для українських дітей віком від 4 до 12 років. У межах мовної програми Future Perfect школа надасть доступ до освітніх можливостей на два роки. Це допоможе більшій кількості дітей опанувати англійську мову та розширить перспективи їхнього розвитку й самореалізації.

11:36 09.02.2024

Понад 26 млрд гривень вчасних виплат жителям Вінницької області: результати роботи ПФУ

Головне управління Пенсійного Фонду України підбило підсумки роботи за 2023 рік. Це 27 сервісних центрів та 66 віддалених робочих місць у кожній громаді. Пенсії, страхові виплати, грошові допомоги, житлові субсидії та пільги. Усім цим сьогодні займається ПФУ і має величезне навантаження.

11:36 09.02.2024

Запрошуємо на Зустріч для змін – подію,

Запрошуємо на Зустріч для змін – подію, що ініціює діалог між бізнесом, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування. Будемо говорити про співпрацю, обмінюватися ідеями реалізації спільних проєктів на рівні громад.

11:33 09.02.2024

Розпочато прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі до Міжнародного дня рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди представники Національного Фестивалю «Код Нації» та проєкту «ПроМову» оголосили проведення Всеукраїнського конкурсу.

09:35 08.02.2024

Замість паперів та походів у касу — Дія.Підпис. Укрзалізниця запустила онлайн-сервіс претензійного повернення квитків

Хочете повернути квиток онлайн, а послуга вже закрита або недоступна? Відтепер оформити претензійне повернення квитків можна онлайн — з Дією! Укрзалізниця цифровізувала процес, тож тепер достатньо оформити електронну версію заяви й підписати її Дія.Підписом.

09:34 08.02.2024