27 Травня, 2024 р., 09:07
Беззаперечно, зв’язок є однією з ключових складових успішного ведення війни.
27 Травня, 2024 р., 09:06
На Вінниччині вночі внаслідок падіння уламків ворожого дрона у м. Жмеринка зазнало пошкоджень три чотириповерхових житлових будинки, 7 приватних житлових будинків та 6 легкових авто.
22 Травня, 2024 р., 11:33
За інформацією Мінагрополітики, саме в нашій області за минулий тиждень таких культур засіяно найбільше – 114 тис. га.
22 Травня, 2024 р., 11:33
Рак – одна з основних медичних проблем людства і науковці всього світу працюють над збільшенням ефективності лікування та пошуком нових підходів до нього. Операції, променева терапія та медикаментозне лікування — це не все, чого потребують люди з онкологічними хворобами.
20 Травня, 2024 р., 10:01
Ще один чемпіон для України: Денис Берінчик здолав мексиканця Емануеля Наваррете та здобув титул WBO в легкій вазі.
20 Травня, 2024 р., 09:57
Ґрунтуючись на досвіді ліквідації надзвичайних ситуацій воєнного характеру, останнім часом в законодавчих та нормативно – правових документах що стосуються цивільного захисту населення і територій внесено багато змін та доповнень з якими є нагальна необхідність ознайомитись посадовим особам, які задіяні у заходах цивільного захисту населення і територій .
16 Травня, 2024 р., 15:57
         На  сьогоднішній  день  проблема  якісного  водопостачання  в  нашій  країні  стає  дуже  актуальною.   Від   розміщення  та  утримання  громадських  та  приватних  шахтних  криниць  залежить  якість  питної  води,  яку  споживає  населення.