Шлях ветерана лише починається з повернення додому

Шлях ветерана довгий і тернистий. Він насичений випробуваннями та викликами. Цивільне населення України має бути готовим пройти цей шлях разом із ветеранками й ветеранами, адже від нашої підтримки залежить якісна адаптація учасників і учасниць бойових дій у суспільстві.

09:01 19.02.2024

Як проходить ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на Вінниччині?

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна в офіційному медіацентрі ОВА поінформувала про те, як проходить ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у громадах Вінниччини.

09:00 19.02.2024

Шановні ветерани війни в Афганістані! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого – день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування тих, кому довелося воювати в чужих країнах.  Сини України завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо їх героїзм і звитягу, захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності. На жаль, часто їх добра воля закінчувалася трагічно для рідних. Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані.

07:00 15.02.2024