11 Квітня, 2024 р., 10:26
Invictus Games (Ігри Нескорених) – це найбільший у світі міжнародний захід для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання, виконуючи свої службові обов’язки. Ігри засновані у 2014 році принцом Гаррі, Герцогом Сассекським.
11 Квітня, 2024 р., 10:26
Український ветеранський фонд оголошує прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування “Разом” – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo спільно з Український ветеранський фонд за підтримки Lobby X, Veteran Hub та Israel Trauma Coalition in UA.
11 Квітня, 2024 р., 10:25
Посібник оновлено відповідно до стратегічних завдань Програми медичних гарантій 2024.
11 Квітня, 2024 р., 10:25
Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.
09 Квітня, 2024 р., 10:10
В результаті діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» рішенням Вінницького окружного адміністративного суду задоволено позов Гайсинської окружної прокуратури про визнання незаконним та скасування Дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, а саме – на Ладижинському водосховищі загальною площею 2080 га вартістю 1,1 млрд грн.
09 Квітня, 2024 р., 10:09
Упродовж І кварталу 2024 року платники податків Вінниччини перерахували до державного бюджету 254 млн 529,1 тис. грн військового збору.
09 Квітня, 2024 р., 10:04
Покинули домівку через війну, але досі не маєте довідки внутрішньо переміщеної особи? Повернули сервіс у Дію зі зручними оновленнями та доопрацюваннями, які впроваджували спільно з Міністерством соціальної політики.
07 Квітня, 2024 р., 09:15
Повномасштабна війна, дистанційна освіта, вимушений переїзд із дому — усе це впливає на результати навчання та психологічний стан українських дітей.
07 Квітня, 2024 р., 09:14
Напередодні Всесвітнього  дня здоровʼя  в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації  відбувся брифінг директора Вінницького обласного центру контролю і профілактики хвороб Ігоря Матковського.