30 Червня, 2024 р., 23:55
Тестування на знання Конституції України до 28-ї річниці прийняття Конституції України проводиться за ініціативи Освітньої платформи Національного Фестивалю “Код Нації” у межах Національного Фестивалю “Код Нації” влітку 2024 року.
30 Червня, 2024 р., 23:54
У День Конституції України державними нагородами відзначили військових, рятувальників, медиків, громадських діячів і медійників Вінниччини.
24 Червня, 2024 р., 09:28
Як зазначають у Міністерстві охорони здоров’я існує міф про те, що безоплатні послуги з реабілітації пацієнти можуть розраховувати лише в лікарнях за місцем проживання. Проте, це лише міф.
24 Червня, 2024 р., 09:27
Як повідомили у Міністерстві аграрної політики та продовольства України,  Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна надасть мінеральні добрива на осінню посівну-2024 для 9 500 українських агровиробників. Допомога розрахована на фермерів з південних, центральних, західних та північно-західних областей.
24 Червня, 2024 р., 09:27
Під час прогулянки бачиш незнайомий предмет – не підходь, не чіпай, відійди назад.
24 Червня, 2024 р., 09:26
За номером +380 68 952 48 17 можна отримати відповіді на усі питання, які вас цікавлять.
21 Червня, 2024 р., 00:29
Щоб підтримати бібліотекарів у їхньому професійному розвитку та підготувати до нових викликів, за підтримки Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні та за фінансування Швеції створено єдиний стандарт цифрових компетентностей у бібліотечній сфері. Це сприятиме створенню ефективної системи підготовки й підвищення кваліфікації бібліотечних працівників та допоможе стати їм менторами в цифровому світі для відвідувачів бібліотек.
15 Червня, 2024 р., 10:09
Третій рік енергетична система України постійно зазнає руйнувань внаслідок масованих обстрілів держави-терориста.
15 Червня, 2024 р., 10:09
Це відбулося в межах інформаційної кампанії «Листи до вільного Криму».