09 Травня, 2024 р., 10:37
Вступ України до ЄС вигідний не тільки українцям, але і самому Євросоюзу. І більшість громадян країн ЄС це чудового розуміють. Вони достатньо відкриті до ідеї приєднання України, а теза про те, що ЄС не зацікавлений у приєднанні - це «вкид», який поширює російська пропаганда в країнах ЄС.
07 Травня, 2024 р., 10:15
Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.
07 Травня, 2024 р., 10:14
Раді оголосити старт конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»
07 Травня, 2024 р., 10:14
У приміщенні Тульчинської окружної прокуратури за адресою: вул. Ростислава Покиньчереди, 14, м. Тульчин Вінницької області 24.05.2024 в період часу з 11 години 00 хвилин по 12 годину 00 хвилин та в приміщенні Крижопільського відділу Тульчинської окружної прокуратури за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 1, смт Крижопіль Тульчинського району Вінницької області з 14 години 00 хвилин по 15 годину 00 хвилин буде проведено особистий прийом громадян заступником керівника Вінницької обласної прокуратури Гуріним Олександром Юрійовичем.
06 Травня, 2024 р., 10:30
«Третій рік ми зустрічаємо Великдень під звуки «шахедів» та сирену повітряної тривоги в умовах повномасштабної війни. З хвилюванням у серці та молитвою про наших Захисників і Захисниць», - зазначив очільник області.
06 Травня, 2024 р., 10:26
Привітав воїнів з професійним святом Начальник ОВА Сергій Борзов.
06 Травня, 2024 р., 10:26
Великий народе великої України!
05 Травня, 2024 р., 10:07
Любі наші, віримо, що незабаром небо над Україною буде спокійним та безхмарним, що ворог відступить перед силою та мужністю наших захисників. Бажаємо, щоб як скоріше настав мир, щоб родини возз'єдналися та могли зібратися за святковим столом.
01 Травня, 2024 р., 09:59
Попереду Великодні свята  та поминальні дні – про що варто пам’ятати, щоб не отримати харчове отруєння!