Дата: від до Скинути

Сергій Борзов передав нове видання про Голодомор на Вінниччині керівнику американської делегації Дугласу Бейкеру

23.01 під час зустрічі з очільником делегації «Baker Global Advisory» Дугласом Бейкером Начальник ОВА Сергій Борзов підписав та передав нове видання про Голодомор 1932-1933 років на Вінниччині для його батька – відомого американського політичного діяча Джеймса Бейкера.

08:31 24.01.2024

Привітання Президента України з Днем Соборності

Дорогі громадяни! Рівно 105 років тому саме тут, на Софійській площі у Києві, були проголошені такі рядки: «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України». Це слова з Акта злуки, який об’єднав українські землі по обидва береги Дніпра в єдину державу. І з цієї нагоди сьогодні ми відзначаємо День Соборності України. Щороку 22 січня ми завжди згадували про два ключові уроки тих часів, два дороговкази для всіх поколінь української нації: щоб здобути власну державність, треба боротися, щоб її вберегти, потрібно єднатись.

14:19 22.01.2024

Наша єдність – наша зброя! – Сергій Борзов

22 січня Україна відзначає День Соборності України. «День Соборності - це не лише збереження пам’яті про минуле…Соборність сьогодні - це  запорука виживання нації в умовах повномасштабної війни та нестабільності у світі». - підкреслив Начальник ОВА Сергій Борзов.

14:18 22.01.2024

Уряд вніс зміни щодо порядку бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств ОПК

Уряд вніс зміни до постанови №76 від 27 січня 2023 року, якою регулюються питання бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, щодо бронювання працівників підприємств оборонно-промислового комплексу.

16:14 16.01.2024