Дата: від до Скинути

Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання для УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Кабмін запровадив експериментальний проєкт з професійно-технічного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості. На вибір - 95 сучасних професій та 365 освітніх програм.

13:53 29.01.2024

Сергій Борзов презентував звіт про роботу обласної військової адміністрації за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов на черговій 48 сесії обласної Ради представив звіт про здійснення обласною військовою адміністрацією повноважень, делегованих облрадою, за ІІ півріччя 2022 року та І півріччя 2023-го.

15:39 26.01.2024