31 Травня, 2024 р., 22:40
Зазвичай, цей святковий день давав кожному своє: школярам сповіщав про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень, батькам приносив трішки більше спокою, на тривалий час зменшивши шкільні турботи, а вчителі мали можливість перезавантажитись, щоб бути готовими й надалі навчати наше майбутнє покоління – майбутнє нашої України.
30 Травня, 2024 р., 23:18
В офіційному медіацентрі Вінницької ОВА відбувся брифінг Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної. Посадовиця надала повну інформацію про патронатну форму виховання, а також розповіла хто може бути патронатним вихователем та що для цього потрібно.
30 Травня, 2024 р., 23:16
Рішеннями Господарського суду Вінницької області задоволено позови Могилів-Подільської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Вінницької ОВА про скасування державних реєстрацій земельних ділянок в межах прикордонної смуги.
29 Травня, 2024 р., 09:10
Життя та здоров’я людини тісно пов’язані з навколишнім середовищем (біосферою), де одним із найважливіших компонентів є питна вода.
28 Травня, 2024 р., 10:18
Купувати продукцію українського виробництва – це означає стимулювати свою, а не чужу економіку.
27 Травня, 2024 р., 09:07
Беззаперечно, зв’язок є однією з ключових складових успішного ведення війни.
27 Травня, 2024 р., 09:06
На Вінниччині вночі внаслідок падіння уламків ворожого дрона у м. Жмеринка зазнало пошкоджень три чотириповерхових житлових будинки, 7 приватних житлових будинків та 6 легкових авто.
22 Травня, 2024 р., 11:33
За інформацією Мінагрополітики, саме в нашій області за минулий тиждень таких культур засіяно найбільше – 114 тис. га.
22 Травня, 2024 р., 11:33
Рак – одна з основних медичних проблем людства і науковці всього світу працюють над збільшенням ефективності лікування та пошуком нових підходів до нього. Операції, променева терапія та медикаментозне лікування — це не все, чого потребують люди з онкологічними хворобами.