Дата: від до Скинути

Лише 11% від загальної суми видатків по незахищених статтях спрямували на підтримку ЗСУ та інших військових формувань органи місцевого самоврядування Вінниччини минулого року

В рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області продовжує проведення комплексних заходів щодо протидії зловживанням з бюджетними коштами.

09:30 06.02.2024

Юридична допомога родинам полонених та зниклих безвісти: як і де отримати безоплатно

Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги. Юристи можуть допомогти звернутися до установ, що займаються пошуком чи обміном, а також щодо встановлення відповідного статусу члена родини зниклого/полоненого, отримання виплат та інших питань.

09:28 06.02.2024

На Вінниччині проводять тренінг щодо надання психосоціальних послуг ветеранам та населенню, що постраждало від війни

В області проводять дводенний тренінг для представників профільних структур та фахівців, які безпосередньо залучені до надання послуг з підтримки населення, що постраждало від війни, у тому числі ветеранів та членів їх сімей.

14:37 01.02.2024

В Україні спростили механізм визначення родинного кола військовослужбовців, які мають право на отримання грошового забезпечення або допомоги

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанов № 884 і № 168. Саме ці документи визначають порядок виплат військовослужбовцям та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану, а також прискорюють сам процес.

15:51 31.01.2024

ОГОЛОШЕННЯ До уваги внутрішньо переміщених осіб та представників громадських об’єднань

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 року №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», наказу начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 29.08.2023 року № 1158 «Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при обласній військовій адміністрації» Студенянською сільською радою утворюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб (далі - Рада)

15:46 31.01.2024