14 Травня, 2024 р., 13:27
В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг начальника аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергія Баса.
14 Травня, 2024 р., 13:26
Сьогодні, 14 травня, ми вшановуємо пам’ять українців, які надавали прихисток і порятунок євреям під час Другої світової війни.
14 Травня, 2024 р., 09:08
Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Вінницькій області нагадує, що Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН) оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Основною метою є підвищення загальної обізнаності про те, як турбота щодо здоров’я рослин може допомогти подолати голод, зменшити бідність, захистити біорізноманіття та навколишнє середовище, що сприятиме економічному розвитку кожної країни світу.
09 Травня, 2024 р., 10:38
9 травня разом із країнами Євросоюзу ми відзначаємо День Європи.
09 Травня, 2024 р., 10:37
Вступ України до ЄС вигідний не тільки українцям, але і самому Євросоюзу. І більшість громадян країн ЄС це чудового розуміють. Вони достатньо відкриті до ідеї приєднання України, а теза про те, що ЄС не зацікавлений у приєднанні - це «вкид», який поширює російська пропаганда в країнах ЄС.
07 Травня, 2024 р., 10:15
Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.
07 Травня, 2024 р., 10:14
Раді оголосити старт конкурсу «Мистецтво, що рятує життя»
07 Травня, 2024 р., 10:14
У приміщенні Тульчинської окружної прокуратури за адресою: вул. Ростислава Покиньчереди, 14, м. Тульчин Вінницької області 24.05.2024 в період часу з 11 години 00 хвилин по 12 годину 00 хвилин та в приміщенні Крижопільського відділу Тульчинської окружної прокуратури за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 1, смт Крижопіль Тульчинського району Вінницької області з 14 години 00 хвилин по 15 годину 00 хвилин буде проведено особистий прийом громадян заступником керівника Вінницької обласної прокуратури Гуріним Олександром Юрійовичем.