07 Квітня, 2021 р., 06:31
  05 квітня 2021 року в приміщенні Студенянської сільської ради відбулося засідання робочої групи на якій розглянуто проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Студенянської територіальної громади». В роботі групи взяли участь : сільський голова Олексій Кирнасівський, заступник голови Анатолій Максименюк, секретар ради Вадим Мазурик, начальник фінансового управління Вікторія Монастирська, начальник відділу виконання доходів і видатків Наталя Шпатар, директор ПСП «Промінь» Ігор Тимчак, голова ТГ «Світоч» Вадим Васалатій, головний бухгалтер СВК »Прогрес» Іван Клівець, старший державний ревізор-інспектор Крижопільського відділу податків і зборів з юридичних осіб Зоя Патлачук, головний державний ревізор-інспектор Крижопільського відділу податків і зборів з юридичних осіб Євген Кульчицький, приватний підприємець Олексій Палій.
05 Квітня, 2021 р., 16:19
  05.04.2021 року в приміщенні сільської ради відбулася зустріч з працівниками Піщанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області та комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області».
05 Квітня, 2021 р., 13:45
  Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Студенянської сільської ради
02 Квітня, 2021 р., 11:36
  Багато років наша держава не може подолати гостру екологічну проблему – випалювання сухої природної рослинності та її залишків. Кожен має знати – при спалюванні рослинних решток утворюються небезпечні продукти горіння Неконтрольоване спалювання сухої рослинності створює загрозу життю людей, призводить до значної шкоди довкіллю (забруднення атмосферного повітря, зникнення рідкісних видів рослин, загибель комах, тощо).
24 Березня, 2021 р., 12:02
Інформація ст. на 24.03.2021 (Завантажити)
23 Березня, 2021 р., 15:25
  19 березня в Студенянській територіальній громаді відбувся відбірковий етап конкурсу вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2021», метою якого є виховання у підростаючого покоління засобами мистецтва духовності, високих патріотичних і морально-етичних якостей, національної свідомості, формування почуття гідності громадянина європейської держави, зміцнення існуючих та створення нових колективів учительської та учнівської творчості, сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності.
19 Березня, 2021 р., 16:11
  Мітинг-реквієм присвячений 77-ій річниці визволення сіл Студенянської територіальної громади від німецько-фашистських загарбників. 19 березня відбувся мітинг-реквієм присвячений 77-ій річниці визволення сіл Студенянської територіальної громади від німецько-фашистських загарбників.
04 Березня, 2021 р., 17:11
  04 березня відбулася чергова онлайн-нарада за участі представників ПРООН, ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ» та сільського голови Олексія Кирнасівського, щодо реалізації проєкту «Гендерно-чутливе планування безпечних публічних просторів як відповідь на виклики пандемії COVID-19» (благоустрій парку с.Студена).
02 Березня, 2021 р., 10:19
  Минулого тижня, 26 лютого, в залі Крижопільської державної податкової інспекції відбулася нарада за участю начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Суржикова Миколи Андрійовича, заступника начальника ГУ ДПС у області Домерат Оксани Анатоліївни, працівників структурних підрозділів ГУ ДПС у області.
01 Березня, 2021 р., 11:07
  Леся Українка (справжнє ім'я Лариса Петрівна Косач-Квітка) — українська письменниця, перекладач, культурний діяч.