01 Березня, 2021 р., 11:01
  Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Студенянської сільської ради
26 Лютого, 2021 р., 17:36
  Вебінар щодо дотримання вимог Санітарного регламенту в закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади
23 Лютого, 2021 р., 15:27
  Споживачі під час укладення, зміни, виконання та припинення договорів щодо отримання (придбання, замовлення тощо) продукції, а також при використанні продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на:
20 Лютого, 2021 р., 10:06
  19 лютого в Студенянській громаді пройшли заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. Уже минає сьома річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані. Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 герої, після 21 лютого – ще 18. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують своїх синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.
16 Лютого, 2021 р., 10:01
  Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Студенянській громаді
12 Лютого, 2021 р., 13:19
Конкурс Вінницької обласної Рвди "Комфортні громади" (Відкрити)
08 Лютого, 2021 р., 11:18
  4 лютого в Студенянській територіальній громаді відбувся відбірковий етап конкурсу солістів – вокалістів та читців «Зіркова мрія - 2020» в рамках обласного мистецького фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії – 2021», метою якого є виявлення обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчих здібностей учнів, виховання патріотизму, національної гідності та самодостатності учнівської молоді. Конкурс проводився онлайн в номінаціях вокал та художнє читання. У конкурсі взяли участь 28 учасників з 5-ти закладів освіти громади - ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів», НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ с. Гонорівка», ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Болган, ЗОШ І-ІІ ступенів с. Кукули, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Трибусівка.
08 Лютого, 2021 р., 09:13
  Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти громади
29 Січня, 2021 р., 11:06
  29 січня в Україні відзначатиметься річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.