20 Травня, 2021 р., 18:47
  Робоча зустріч з педагогічним колективом ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Трибусівка щодо обговорення оптимізації мережі закладів освіти громади.
20 Травня, 2021 р., 18:21
  Міжнародний день музеїв з'явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) було прийнято пропозицію про заснування цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.
18 Травня, 2021 р., 10:59
  17 травня 2021 року в рамках реалізації проєкту «Гендерно-чутливе планування безпечних публічних просторів як відповідь на виклики пандемії COVID-19» за підтримки програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку» відбулася ІІ Стратегічна сесія з розробки Стратегії Сталого туризму Студенянської громади 2030.
14 Травня, 2021 р., 10:40
  14 травня 2021 року Україна вперше відзначатиме День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. Пам'ятну дату в цьому році запровадила Верховна Рада України своєю постановою.
13 Травня, 2021 р., 13:25
  Робоча зустріч з педагогічним колективом навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ" с. Гонорівка щодо обговорення оптимізації мережі закладів освіти громади
11 Травня, 2021 р., 17:08
  11 травня, в рамках весняного призову 2021 року на строкову службу до лав Збройних Сил України в Студенянській територіальній громаді призвано Кожухара Андрія Вадимовича та Симака Юрія Віталійовича.
11 Травня, 2021 р., 12:10
  Відзначення дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні
07 Травня, 2021 р., 13:52
  7 травня в Студенянській громаді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участі сільського голови Олексія Кирнасівського, працівників сільської ради, установ та організацій громади.
07 Травня, 2021 р., 13:47
  З настанням теплих днів розпочнеться сезон відпочинку на природі, в лісі, на дачі. У ці весняно-літні дні зростає активність кліщів.
06 Травня, 2021 р., 13:59
  Щороку напередодні Великодня одинокі пенсіонери, люди з інвалідністю, які проживають на території Студенянської сільської ради отримують вітання і духмяну паску від народного депутата України Вацака Геннадія Анатолійовича.