24 Березня, 2021 р., 12:02
Інформація ст. на 24.03.2021 (Завантажити)
23 Березня, 2021 р., 15:25
  19 березня в Студенянській територіальній громаді відбувся відбірковий етап конкурсу вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2021», метою якого є виховання у підростаючого покоління засобами мистецтва духовності, високих патріотичних і морально-етичних якостей, національної свідомості, формування почуття гідності громадянина європейської держави, зміцнення існуючих та створення нових колективів учительської та учнівської творчості, сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності.
19 Березня, 2021 р., 16:11
  Мітинг-реквієм присвячений 77-ій річниці визволення сіл Студенянської територіальної громади від німецько-фашистських загарбників. 19 березня відбувся мітинг-реквієм присвячений 77-ій річниці визволення сіл Студенянської територіальної громади від німецько-фашистських загарбників.
04 Березня, 2021 р., 17:11
  04 березня відбулася чергова онлайн-нарада за участі представників ПРООН, ГО «ЦЕНТР РОЗВИТКУ СТУДЕНЯНСЬКОЇ ГРОМАДИ» та сільського голови Олексія Кирнасівського, щодо реалізації проєкту «Гендерно-чутливе планування безпечних публічних просторів як відповідь на виклики пандемії COVID-19» (благоустрій парку с.Студена).
02 Березня, 2021 р., 10:19
  Минулого тижня, 26 лютого, в залі Крижопільської державної податкової інспекції відбулася нарада за участю начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Суржикова Миколи Андрійовича, заступника начальника ГУ ДПС у області Домерат Оксани Анатоліївни, працівників структурних підрозділів ГУ ДПС у області.
01 Березня, 2021 р., 11:07
  Леся Українка (справжнє ім'я Лариса Петрівна Косач-Квітка) — українська письменниця, перекладач, культурний діяч.
01 Березня, 2021 р., 11:01
  Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Студенянської сільської ради
26 Лютого, 2021 р., 17:36
  Вебінар щодо дотримання вимог Санітарного регламенту в закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади
23 Лютого, 2021 р., 15:27
  Споживачі під час укладення, зміни, виконання та припинення договорів щодо отримання (придбання, замовлення тощо) продукції, а також при використанні продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на:
20 Лютого, 2021 р., 10:06
  19 лютого в Студенянській громаді пройшли заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. Уже минає сьома річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані. Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 герої, після 21 лютого – ще 18. Україна оплакує своїх героїв, матері оплакують своїх синів і дочок, діти – батьків. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.