13 Листопада, 2020 р., 09:22
  Коли любов не має меж,   Коли душа не знає втоми,   Коли Землею ти живеш –   Праця твоя стає святою!
05 Листопада, 2020 р., 11:50
  Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Студенянської сільської ради
05 Листопада, 2020 р., 10:00
  За підсумками наради керівників органів управлінь освітою з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації, начальник відділу Наталя Королюк провела нараду з керівниками закладів освіти громади, щодо роботи закладів освіти в умовах карантину та перебіг успішного навчального процесу.
02 Листопада, 2020 р., 14:48
  Комісія з питань захисту прав дитини при Студенянській сільській раді працює для результативного вирішення проблем виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.
30 Жовтня, 2020 р., 11:08
  Шановні колеги, прийміть щирі привітання з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери.
30 Жовтня, 2020 р., 10:59
  Завершились роботи з будівництва дитячого будинку сімейного типу по вул. Соборна в с. Студена. У ньому проживатимуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування разом із батьками-вихователями.
29 Жовтня, 2020 р., 12:32
  28 жовтня 2020 року відбулися установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Студенянській сільській раді.
29 Жовтня, 2020 р., 09:40
  Відзначення 76-ої річниці визволення України від фашистських загарбників З нагоди 76-ої річниці визволення України від фашистських загарбників в Студенянській ОТГ вшанували пам'ять всіх, хто боровся проти агресора. В населених пунктах громади відбулося покладання квітів до пам’ятників загиблим в Другій світовій війні.
28 Жовтня, 2020 р., 11:43
  Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 75 річницю.
23 Жовтня, 2020 р., 14:47
  21 жовтня 1947 року російсько-радянські окупанти розпочали операцію «Запад» по примусовому виселенню українців з України.