19 Квітня, 2021 р., 16:50
  19.04.2021 року відбулася робоча зустріч начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Ольги Жук, секретаря Студенянської сільської ради Вадима Мазурика з педагогічним колективом загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Кукули щодо обговорення плану заходів оптимізації мережі закладів освіти громади, доведено фінансові показники, щодо забезпечення потреби закладу у 2020-2021н.р.
19 Квітня, 2021 р., 16:37
  Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливе гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.
19 Квітня, 2021 р., 12:59
  16 квітня відбулося засідання Молодіжної ради при Студенянській сільській раді. Обговорювали план роботи на наступні ІІ-ІV квартали 2021 року, обирали кандидата від Студенянської МР до Молодіжного Конгресу Вінниччини, обговорювали про включення до членів Студенянської молодіжної ради представників молоді з населених пунктів, що доєдналися в 2021 році.
12 Квітня, 2021 р., 17:03
  Працівники культури Студенянської територіальної громади провели прибирання
09 Квітня, 2021 р., 14:21
  8 квітня 2021 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради під керівництвом начальника відділу – Ольги Жук.
09 Квітня, 2021 р., 14:16
  Спільне позачергове засідання сесії та виконавчого комітету Студенянської сільської ради.
07 Квітня, 2021 р., 06:31
  05 квітня 2021 року в приміщенні Студенянської сільської ради відбулося засідання робочої групи на якій розглянуто проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Студенянської територіальної громади». В роботі групи взяли участь : сільський голова Олексій Кирнасівський, заступник голови Анатолій Максименюк, секретар ради Вадим Мазурик, начальник фінансового управління Вікторія Монастирська, начальник відділу виконання доходів і видатків Наталя Шпатар, директор ПСП «Промінь» Ігор Тимчак, голова ТГ «Світоч» Вадим Васалатій, головний бухгалтер СВК »Прогрес» Іван Клівець, старший державний ревізор-інспектор Крижопільського відділу податків і зборів з юридичних осіб Зоя Патлачук, головний державний ревізор-інспектор Крижопільського відділу податків і зборів з юридичних осіб Євген Кульчицький, приватний підприємець Олексій Палій.
05 Квітня, 2021 р., 16:19
  05.04.2021 року в приміщенні сільської ради відбулася зустріч з працівниками Піщанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області та комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради Вінницької області».
05 Квітня, 2021 р., 13:45
  Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Студенянської сільської ради
02 Квітня, 2021 р., 11:36
  Багато років наша держава не може подолати гостру екологічну проблему – випалювання сухої природної рослинності та її залишків. Кожен має знати – при спалюванні рослинних решток утворюються небезпечні продукти горіння Неконтрольоване спалювання сухої рослинності створює загрозу життю людей, призводить до значної шкоди довкіллю (забруднення атмосферного повітря, зникнення рідкісних видів рослин, загибель комах, тощо).