14 Вересня, 2020 р., 08:50
  Інформаційна кампанія "Обізнана громада - сильна громада"
14 Вересня, 2020 р., 08:34
  Агата Крісті – життя як детектив (До 130-річчя від дня народження)
01 Вересня, 2020 р., 15:49
  Відбулася чергова нарада з керівниками закладів освіти громади, на якій начальниця відділу Наталя Королюк окреслила основні аспекти роботи закладів освіти громади та особливості організації освітнього процесу у 2020/2021 н.р.
31 Серпня, 2020 р., 18:02
  Заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
31 Серпня, 2020 р., 17:53
  Вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Студенянській об'єднаній територіальній громаді.
31 Серпня, 2020 р., 12:02
  З метою реалізації державної політики щодо соціального захисту прав і законних інтересів дітей, 28 серпня 2020 року, службою у справах дітей Студенянської сільської ради організовано проведення чергового засідання Комісії з питань захисту прав дитини. Засідання проходило під головуванням заступника сільського голови Студенянської сільської ради Валентини Ружицької.
26 Серпня, 2020 р., 17:42
  Засідання комісії з конкурсного відбору кандидатур на посаду директора "Інклюзивно-ресурсного центру" Студенянської сільської ради.
25 Серпня, 2020 р., 12:02
  В Студенянській ОТГ відбулися урочистості до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Сільський голова - Олексій Кирнасівсий привітав усіх присутніх з найважливішим державним святом та нагородив жителів громади Грамотами сільської ради за високі результати в роботі, сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади та з нагоди 29-ї річниці незалежності України.
25 Серпня, 2020 р., 09:15
  19.08.2020 року відбулася нарада з працівниками Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради», яку провела директор Людмила Гончарук.