19 Травня, 2020 р., 12:08
  Право дитини на сім’ю прописане всіма законами. І це не лише законодавча норма, а й закон природи. Тільки в сім’ї дитина пізнає любов, почуває себе щасливою, вчиться будувати власну сім’ю, адже батьки не тільки дають їй життя, а й відповідають за догляд та виховання, передають досвід поколінь, прищеплюють моральні цінності та духовність, задовольняють щоденні потреби. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але, коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може слугувати інша сім’я. В Україні існує чотири форми сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За їх пріоритетністю перелік такий: усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.
18 Травня, 2020 р., 15:12
  Щорічно, починаючи з 1977 відзначаємо Міжнародний день музеїв 18 травня, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культурної спадщини, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.
18 Травня, 2020 р., 05:29
  18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.
18 Травня, 2020 р., 05:26
  На світанку 18 травня 1944 року перші ешелони з кримськими татарами рушили з Криму до Середньої Азії. Тоді протягом трьох діб примусово вивезли більше 180 тисяч людей, половина депортованих загинула дорогою або у перші місяці заслання. Знову побачити рідну землю кримські татари змогли лише після розпаду СРСР.
17 Травня, 2020 р., 14:50
  День пам’яті жертв політичних репресій був встановлений згідно з указом Президента у 2007 році й з того часу відзначається щороку у третю неділю травня.
16 Травня, 2020 р., 05:23
  День Європи в Україні був затверджений в календарі державних свят понад 17 років тому.
15 Травня, 2020 р., 15:00
  День Сім'ї в Україні досить молоде свято, його відзначають щороку 15 травня. Міжнародний день сім'ї в кожній країні має власні традиції, але всі вони зводяться до того, що це основний осередок суспільства. Навіть в давнину шлюб вважався основою держави і священним таїнством. Традиційно в в цей день заведено проводити у колі найближчих та найрідніших людей, влаштовувати тематичні вечори, конкурси та концерти.
15 Травня, 2020 р., 05:16
  Міжнародний день сім’ї відзначається щорічно 15 травня.
14 Травня, 2020 р., 09:26
  У зв’язку із запровадженням на всій території України надзвичайної ситуації — карантину, для безпеки та захисту здоров’я працівників, задіяних у робочому процесі, роботодавцям необхідно забезпечити їх засобами індивідуального захисту (далі — ЗІЗ) згідно з Мінімальними вимогами безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці. А саме:
12 Травня, 2020 р., 05:46
  Відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні