Захисти дітей від торгівлі людьми

За даними експертів Організації Об’єднаних Націй, торгівля людьми за рівнем прибутковості посідає третє місце у світі після торгівлі наркотиками та зброєю, але зі значно меншим ризиком для торгівців. Як правило, особи, які потрапляють у таку ситуацію, не завжди усвідомлюють, що стали предметом продажу, «живим товаром».

11:17 01.03.2019

До дня рідної мови

Як нема без зірок небозводу,   Як блакиті без сонця нема,   Так і мови нема без народу,   І народу без мови нема.

10:01 22.02.2019

Свято-пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав - «Одвічна біль…»

14 лютого в Студенянській ОТГ відбулося свято – пам’яті присвячене Дню вшанування учасників бойових дій на те¬риторії інших держав та 30-ти річчю виведення військ з Афганістану.

11:45 15.02.2019

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Афганської війни. У цьому році ми відзначаємо 30 років виводу військ з Афганістану. В сільських бібліотеках та шкільних бібліотечних пунктах (с.Студена та с.Гонорівка) Студенянської Публічної бібліотеки відкрито виставки : «Афганістан болить в душі моїй…»

17:04 13.02.2019