26 Червня, 2020 р., 15:10
  28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Це стало важливою віхою українського державотворення. Конституцiя становить ядро нацiональної правової системи. Вона фiксує головні юридичні та полiтичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав i свобод людини до подальшого розвитку держави. У цьому полягає соцiальна цiннiсть Основного закону
22 Червня, 2020 р., 18:25
  22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося. Не судилось пережити цю мить, адже це тільки мить у тисячолітній історії всього нашого людства.
22 Червня, 2020 р., 10:22
  Друга світова війна (01.09.1939 – 02.09.1945) – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Саме як страшну трагедію її пам'ятають і згадують в усьому світі. Упродовж 21 місяця цієї війни СРСР та Третій Рейх виступали як союзники, а від 22.06.1941р. вступили у військову конфронтацію, що увійшла в історію як німецько-радянська, або, у радянській історіографії, Велика Вітчизняна війна 1941–1945 років. Цей конфлікт не є тотожним поняттю Другої світової війни. Війна між СРСР і Німеччиною та її союзниками була складовою більш широкого за хронологією і географією глобального конфлікту, про що раніше дуже часто забувала згадувати радянська історіографія, а тепер – російська пропаганда.
19 Червня, 2020 р., 14:18
  Комісія з питань захисту прав дитини Студенянської сільської ради працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.
18 Червня, 2020 р., 14:24
  Уряд затвердив виплати медикам у разі інвалідності або смерті від COVID-19 через Фонд соціального страхування України
16 Червня, 2020 р., 05:39
  До Міжнародного дня захисту дітей в Студенянській ОТГ відбувся онлайн - конкурс «Галерея творчості», який проводився з метою розвитку культурно-освітньої та мистецької роботи, активізації творчого потенціалу дітей.
11 Червня, 2020 р., 11:10
  На території Студенянської об’єднаної територіальної громади продовжується будівництво дитячого будинку сімейного типу
10 Червня, 2020 р., 10:53
  Фізичні особи-підприємці і самозайняті особи, які тимчасово звільнені від сплати ЄСВ з метою їх підтримки на період дії протиепідемічних заходів, а також частково безробітні продовжують вважатись застрахованими у Фонді соціального страхування України особами.
03 Червня, 2020 р., 11:50
  02 червня 2020 року в. о. директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради» спільно з начальником служби у справах дітей Студенянської сільської ради відвідані сім'ї в яких виховуються діти з інвалідністю.
02 Червня, 2020 р., 16:30
  Вітання найменших мешканців Студенянської об’єднаної територіальної громади з Днем захисту дітей не пройшло без участі народного депутата Геннадія ВАЦАКА.