10 Серпня, 2020 р., 12:56
  Кавун - це своєрідний коктейль із корисних речовин та природної структурованої води. Адже ця ягода майже на 90% складається з рідини, і не простої води, а чудодійної, котру може подарувати лише сама природа.
30 Липня, 2020 р., 16:29
  Агенція регіонального розвитку Вінницької області проводить пошук активних родин до участі в проєкті «Сімейні молочні ферми» (далі СМФ), що реалізується Кластером “Натуральне молоко”, за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, вітчизняних інвесторів та міжнародних організацій.
30 Липня, 2020 р., 16:21
  День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції від 18 грудня 2013 року.
29 Липня, 2020 р., 05:04
  Православні віряни 28 липня відзначають День хрещення Київської Русі - України і водночас вшановують пам’ять рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Русі.
28 Липня, 2020 р., 09:21
  З 18 квітня 2020 року Фонд соціального страхування України на вимогу закону призупинив фінансування медичних і соціальних послуг та окремих виплат для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю та працюючого населення на період дії карантину. Обмеження накладено пунктом другим частини п’ятої прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2020 рік».
27 Липня, 2020 р., 14:47
  Термін „торгівля людьми” передбачає різні види та форми експлуатації людини, які наводяться як міжнародними нормативно-правовими документами, так і законодавством України.
21 Липня, 2020 р., 15:23
  Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 № 533-IX внесено зміни до Закону України
17 Липня, 2020 р., 14:48
  Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області застерігає:
16 Липня, 2020 р., 12:31
  Порядок виявлення у працівника підозри на професійне захворювання, встановлення та підтвердження професійного захворювання, а також форми відповідних документів, визначені та затверджені постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» від 17 квітня 2019 р. № 337.