18 Травня, 2020 р., 05:29
  18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.
18 Травня, 2020 р., 05:26
  На світанку 18 травня 1944 року перші ешелони з кримськими татарами рушили з Криму до Середньої Азії. Тоді протягом трьох діб примусово вивезли більше 180 тисяч людей, половина депортованих загинула дорогою або у перші місяці заслання. Знову побачити рідну землю кримські татари змогли лише після розпаду СРСР.
17 Травня, 2020 р., 14:50
  День пам’яті жертв політичних репресій був встановлений згідно з указом Президента у 2007 році й з того часу відзначається щороку у третю неділю травня.
16 Травня, 2020 р., 05:23
  День Європи в Україні був затверджений в календарі державних свят понад 17 років тому.
15 Травня, 2020 р., 15:00
  День Сім'ї в Україні досить молоде свято, його відзначають щороку 15 травня. Міжнародний день сім'ї в кожній країні має власні традиції, але всі вони зводяться до того, що це основний осередок суспільства. Навіть в давнину шлюб вважався основою держави і священним таїнством. Традиційно в в цей день заведено проводити у колі найближчих та найрідніших людей, влаштовувати тематичні вечори, конкурси та концерти.
15 Травня, 2020 р., 05:16
  Міжнародний день сім’ї відзначається щорічно 15 травня.
14 Травня, 2020 р., 09:26
  У зв’язку із запровадженням на всій території України надзвичайної ситуації — карантину, для безпеки та захисту здоров’я працівників, задіяних у робочому процесі, роботодавцям необхідно забезпечити їх засобами індивідуального захисту (далі — ЗІЗ) згідно з Мінімальними вимогами безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці. А саме:
12 Травня, 2020 р., 05:46
  Відзначення Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
12 Травня, 2020 р., 05:31
  Вітаємо з Днем матері!
08 Травня, 2020 р., 05:51
  8 та 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.