27 Червня, 2017 р., 07:37
Звернення   Ми, депутати Студенянської сільської ради, наполягаємо на якнайшвидшому законодавчому врегулюванні питання передачі органам місцевого самоврядування повноважень щодо розпорядження землями за межами населених пунктів.
13 Червня, 2017 р., 15:06
Шановні мешканці об’єднаної громади!
19 Травня, 2017 р., 13:48
  Студенянська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторних актів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.
26 Квітня, 2016 р., 11:38
На облаштування нового підрозділу прикордонної служби за ініціативи обласної державної адміністрації з обласного бюджету було виділено близько 180 тисяч гривень. І сьогодні, 15 грудня, новостворений відділ «Студена» Могилів-Подільського прикордонного загону розпочав свою роботу.