29 Серпня, 2018 р., 06:29
  27 років - стільки виповнилось нашій молоді державі. Це особливий для усіх день, головне державне свято – День Незалежності України.
20 Серпня, 2018 р., 11:56
  Начальником служби у справах дітей, фахівцем із соціальної роботи здійснено виїзд в с. Гонорівка та Козацьке де проживають діти, які опинилися в складних життєвих обставинах
20 Серпня, 2018 р., 11:48
  Відповідно до Наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 27.07.2018р. №384 «Про здійснення перевірки стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів області до роботи в новому навчальному 2018-2019 н.р.».
20 Серпня, 2018 р., 11:43
  Тренінг «Статеве виховання дітей різного віку»
26 Липня, 2018 р., 10:19
  У зв’язку із впровадженням процесу реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, реінтеграції дітей в сімейне, родинне середовище діти мають бути повернуті та виховуватися в сімейному оточенні для всебічного гармонійного розвитку.
23 Липня, 2018 р., 17:04
  Навчальний візит до Студенянської ОТГ головних спеціалістів Служби у справах дітей обласної державної адміністрації
23 Липня, 2018 р., 11:07
  Студенянська сільська рада є учасником І раунду Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
23 Липня, 2018 р., 08:42
  17 липня Студенянська об’єднана територіальна громада приймала делегацію голів селищних та сільських рад Піщанського та Крижопільського районів на чолі з виконавчим директором Вінницького РВАМУ Філатовим В.О. та головою Піщанської районної ради Чвалюком Д.Т.
12 Липня, 2018 р., 21:05
  7 липня в Студенянській громаді проходило святкування свята Івана Купала. Масові заходи проходили в двох селах громади – Гонорівка та Студена.
09 Липня, 2018 р., 14:24
  За ініціативи Міністерства молоді та спорту, спільно з Українською академією лідерства, за сприяння проекту USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні” (“ВзаємоДія”) з 4 травня в нашій державі стартував проект “Державотворець”. Метою проекту є ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесами державотворення, її залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень і контролю за їх виконанням, подальшої професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування через організацію освітньо-профорієнтаційних стажувань.