Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

На загальних зборах Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування створили Спеціальний фонд для підтримки ЗСУ

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів загальні збори Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС). Участь у засіданні взяли Вінницький міський голова Сергій Моргунов, уповноважені представники органів місцевого самоврядування – члени Асоціації, голови постійних комісій Вінницької обласної Ради, керівники департаментів обласної адміністрації, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

16:31 26.02.2024

Крим - це наша земля. Наші люди. Наша історія. Дякую всім нескореним та воїнам, які стоять на захисті держави, - Сергій Борзов

Крим - це Україна! 26 лютого 2014 року тисячі кримських татар українців та представників інших національностей вийшли до Верховної ради Автономної Республіки Крим та заявили всьому світу про цілісність України.

16:13 26.02.2024

Шлях ветерана лише починається з повернення додому

Шлях ветерана довгий і тернистий. Він насичений випробуваннями та викликами. Цивільне населення України має бути готовим пройти цей шлях разом із ветеранками й ветеранами, адже від нашої підтримки залежить якісна адаптація учасників і учасниць бойових дій у суспільстві.

16:11 26.02.2024

Повідомлення про намір встановити тарифи на послуги зі збору та вивезення  твердих побутових відходів для КП «Студенянський комунгосп».

Згідно рішення Виконавчого комітету  від  29 серпня 2023 р. №81/81 «Про визначення виконавцем послугзі збирання та вивезення твердих побутових відходів КП «Студенянський комунгосп»

15:59 26.02.2024

Депутати Вінницької обласної Ради ухвалили рішення для допомоги армії та підтримки військових

23 лютого на черговій 50 сесії обласної Ради депутати проголосували за низку рішень, направлених на допомогу Збройним Силам України та підтримку військових.Так, депутатський корпус ухвалив рішення прийняти з комунальної власності Вінницької міської територіальної громади у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області автомобіль Mercedes Benz Sprinter.

23:43 25.02.2024