Сторінка на стадії наповнення.

28 Березня, 2024 р., 10:02
В Україні єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) спрямовується до спецфондів та формує дохідну частину Пенсійного фонду. Відтак, своєчасна сплата нарахованих сум та якнайшвидше погашення заборгованості, у разі її виникнення, має бути пріоритетною не тільки для роботодавців, а й для кожного громадянина. Адже своєчасна сплата ЄСВ гарантує громадянам право на соціальний захист. Натомість, несвоєчасна сплата – це не отримані пенсії, недофінансовані медицина, освіта та культура, не здійснені соціальні виплати громадянам тощо.
27 Березня, 2024 р., 20:49
Приєднуйся до лицарів трьох стихій!
27 Березня, 2024 р., 20:49
Україна - Ісландія - 2:1
27 Березня, 2024 р., 20:48
Війна, розпочата російською федерацією, змусила багатьох українців залишити свої домівки, рятуючись від ворожих обстрілів або окупації. Кількість тих, хто з 2022 р. став внутрішньо переміщеною особою, або повторно перемістився, сягнула 3,5 млн.
27 Березня, 2024 р., 20:46
Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, за підтримки міністерств і відомств, у березні-червні 2024 року проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю право на життя».
26 Березня, 2024 р., 10:39
26 березня в Україні відзначають День Національної гвардії України.
26 Березня, 2024 р., 10:39
Слава Україні! Розпочалася сімсот шістдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
26 Березня, 2024 р., 10:38
Існує міф, що лікування в денному стаціонарі є виключно платною послугою, бо Програма медичних гарантій її не покриває.
26 Березня, 2024 р., 10:37
Global Teacher Prize Ukraine 2024 — щорічна премія для відзначення видатних українських учителів. Переможець отримає 1 мільйон гривень на втілення власного освітнього проєкту, а також буде запрошений на Світову премію Global Teacher Prize.