21 Червня, 2022 р., 12:45
Сьогодні розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ, який буде здійснюватися через інформаційну сторінку https://zno.testportal.com.ua/info/login
21 Червня, 2022 р., 12:44
За попередню добу у Вінницькій області транзитом розміщено 74 особи, з них 59 дітей. Біженці перемістилися з Донецької, Запорізької, Херсонської, Київської, Луганської, Миколаївської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської областей. Зокрема, з таких міст: Одеса, Прилуки, Буча, Мелітополь, Слов'янськ, Волноваха, Ізюм, Вишневе тощо. На постійному проживанні з 24.02.2022 перебуває 177 137 біженців, з них 1412 - маломобільних та 52 476 дітей. Вільних місць для розміщення внутрішньо переміщених осіб - 1 389. Станом на 11.00 21.06.2022 органами соціального захисту 182 322 особам видані довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщених осіб, з них 5 311 довідок скасовано, у зв’язку з поверненням на постійне місце проживання.
20 Червня, 2022 р., 16:20
Встановлення такої заборони (реєстр. № 7273-д) дозволить мінімізувати ризики можливої ворожої пропаганди засобами музики на території України та дозволить збільшити обсяги національного музичного продукту в культурному просторі. Текст документа за посиланням: (itd.rada.gov.ua)
20 Червня, 2022 р., 15:52
Як зазначив Начальник ОВА, спільна робота над міжнародними проєктами розпочалась ще у 2016 році, з моменту старту програми підтримки процесу децентралізації в Україні «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку». «Вона є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги і реалізується в Україні Європейським Союзом та його країнами-членами: Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією Естонією та Словенією», - пікреслив очільник області.
19 Червня, 2022 р., 14:31
  День батька відзначається кожної третьої неділі червня. Цього року свято припадає на 19 червня. «Бути батьком – велика відповідальність і велике щастя. Це сила, мудрість, мотивація йти вперед та не опускати рук. І хоч би як було складно – оберігати й захищати найдорожче. Майбутнє своєї сім'ї, своїх дітей, а значить, і всієї України», - зазначив Президент України Володимир Зеленський.