13 Жовтня, 2023 р., 10:26
ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що обов’язок застосування РРО/ПРРО нормами Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР.
13 Жовтня, 2023 р., 10:25
Головне управління ДПС інформує платників податків, що безкоштовне програмне рішення Державної податкової служби України у вигляді мобільного додатку  «Моя податкова» створено та впроваджено в експлуатацію Державною податковою службою України на виконання Стратегічного плану Державної податкової служби України на 2022 – 2024 роки, затвердженого наказом ДПС від 22.11.2021 № 965 (зі змінами).
13 Жовтня, 2023 р., 10:24
В деяких суб’єктів господарювання виникають питання щодо можливості невикористання у своїй діяльності РРО/ПРРО. Зокрема, таке питання виникає у суб'єктів господарювання, які надають індивідуальні послуги з перевезення пасажирів (таксі). ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що основним документом який регламентує порядок використання РРО/ПРРО є Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР. Статтею 9 вказаного документу встановлено перелік видів діяльності при здійсненні яких дозволено не використовувати РРО/ПРРО.
09 Жовтня, 2023 р., 14:22
Цього тижня на подкаст «Простими словами» завітав молодший сержант ЗСУ та професор Ужгородського національного університету Федір Шандор, також відомий як «Професор з окопу». Він розповів про перебіг війни в Україні, поділ на військових і цивільних та помилки попередніх поколінь.
09 Жовтня, 2023 р., 14:21
Як повідомили у Департаменті агропромислового розвитку ОВА, в області на 60 відсотках площ зібрано зернові та зернобобові культури. Намолочено 2,7 млн. тонн зерна. Середня урожайність становить 57,9 ц/га.
06 Жовтня, 2023 р., 11:36
ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що Законом України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ частково знято обмеження на проведення контролюючими органами документальних перевірок.
06 Жовтня, 2023 р., 09:27
Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД.
04 Жовтня, 2023 р., 09:55
До уваги суб’єктів господарювання! Головне управління ДСНС України у Вінницькій області повідомляє, що розпочинає роботу Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки.
03 Жовтня, 2023 р., 09:00
Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших захисників і захисниць та робимо все можливе, аби спростити їх взаємодію з державою.