05 Квітня, 2023 р., 14:09
Шановні громадяни, Тульчинське районне управління закликає!!!
05 Квітня, 2023 р., 13:52
Поряд зі складною ситуацією в країні, у зв’язку з агресивним вторгненням Російської Федерації на територію України, громадяни та настоятелі храмів готуються зустріти одне з найбільших та найсвітліших релігійних свят, свято надії та віри – Великдень.
05 Квітня, 2023 р., 09:08
З 27 лютого 2023 року набув чинності новий реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації (відшкодуванню) за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення: https://bit.ly/41VZzuZ
05 Квітня, 2023 р., 09:08
За ініціативи Мінветеранів на порталі Дія.Бізнес доступний новий розділ – "Ветеранський бізнес", який містить усю необхідну інформацію щодо розвитку та підтримки ветеранського підприємництва.
05 Квітня, 2023 р., 09:07
Українці мають можливість подати заяву на призначення пенсії онлайн. Якщо особа не має кваліфікованого електронного підпису (КЕП), оформити пенсію можна за допомогою Дія.Підпису. Така можливість реалізована: https://www.pfu.gov.ua/2156831-yak-oformyty-pensiyu-za-dopomogoyu-diya-pidpysu/ на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (ПФУ).
05 Квітня, 2023 р., 09:05
Сьогодні, 4 квітня, Начальник ОВА Сергій Борзов вручив хромбуки від Міносвіти України керівникам закладів загальної середньої освіти м. Вінниці та Вінницького району.
03 Квітня, 2023 р., 11:22
03.04.2023р. відбулася щотижнева оперативна нарада сільського голови Олексія Кирнасівського з старостами сіл громади та начальниками відділів Студенянської сільської ради.
31 Березня, 2023 р., 15:36
«Рік згуртованості та самовідданої роботи», – Вячеслав Соколовий розповів про роботу Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Рік стійкості та мужності у боротьбі з ворогом, рік згуртованості та самовідданої роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Підтримати військових, допомогти переселенцям, громадам Вінниччини та областям, що найбільше постраждали від російського агресора – створення штабу в березні 2022 року стало відповіддю на виклики повномасштабної війни. На Вінниччині штаб став міцною опорою для формування надійного тилу, а в Україні - однією з найбільш дієвих місцевих волонтерських ініціатив.
31 Березня, 2023 р., 13:01
За минулу добу, 30 березня рятувальники Вінниччини ліквідували 4 пожежі сухої рослинності на площі близько 4 га.
31 Березня, 2023 р., 13:00
Українці, які перебувають за межами країни, можуть безкоштовно й оперативно продовжити строк дії свого закордонного паспорта. Для цього достатньо звернутися до дипломатичної установи та подати відповідну заяву.