16 Березня, 2023 р., 14:48
Станом на сьогодні паспорти, у яких різна транслітерація написання прізвища або імені, є чинними до закінчення строку їх дії. Такі документи будуть визнаватися недійсними або змінюватися лише за особистим зверненням особи за отриманням або обміном паспорта.
16 Березня, 2023 р., 14:47
Кожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти  безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.
15 Березня, 2023 р., 16:38
В Студенянській територіальній громаді з 15.03.2023р. по 15.04.2023р.оголошено щорічну акцію з благоустрою та санітарної очистки територіїнаселених пунктів громади.Просимо громадян долучитися до акції та здійснити санітарнеприбирання території біля своїх домоволодінь. Приєднуйтесь до спільноїсправи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти навласному подвір’ї, вулиці.З повагою, виконавчий комітет Студенянської сільської ради.
14 Березня, 2023 р., 14:14
Слава Україні! Розпочалася триста вісімдесят четверта доба російського широкомасштабного вторгнення.
14 Березня, 2023 р., 14:13
Зараз триває перша у світі технологічна війна. І хто швидше пристосовується до нових умов ведення військових дій, той і отримує перевагу на полі бою. Щоб здобути перемогу, нам потрібно ще більше технологічних рішень.
13 Березня, 2023 р., 13:28
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 13.03.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 13.03.23 were approximately:
13 Березня, 2023 р., 13:26
Принцип роботи всіх вакцин такий – вони містять ослаблений чи «вбитий» збудник інфекції або його частинку, які безпечно знайомлять нашу імунну систему з загрозою та вчать як її знищити. Коли ми зустрічаємо справжню інфекцію, то наш імунітет уже готовий захистити нас від неї.
13 Березня, 2023 р., 13:26
Перший рік життя дитини — суцільні запитання для мам і тат. Утім, як і другий, і наступні.  На порталі «Дія.Безбар‘єрність» у розділі «Батькам» є (https://bf.diia.gov.ua/categories/batkivstvo) усе, що потрібно молодим батькам: від запису в дитсадок до психологічної підтримки після народження дитини.