24 Березня, 2023 р., 16:34
24.03.2023 року відбулася 34 сесія Студенянської сільської ради 8 скликання під головуванням сільського голови Олексія Кирнасівського, за участі начальника Тульчинської районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, підполковника поліції, начальника сектору поліцейської діяльності №1 (смт Піщанка) – Сергія Фомика. На розгляд сесії винесено 34 питання, 33 з них прийняті.
22 Березня, 2023 р., 11:53
Слава Україні! Розпочалася триста дев’яносто друга доба російського широкомасштабного вторгнення.
22 Березня, 2023 р., 11:53
Впровадження електронного рецепта на антибіотики – один із кроків у боротьбі з безконтрольним вживанням цих препаратів та подолання антимікробної резистентності.
22 Березня, 2023 р., 11:52
Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.
22 Березня, 2023 р., 09:02
21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, голови постійних комісій обласної Ради.
21 Березня, 2023 р., 08:16
За посиланням  https://moz.gov.ua/msek ви знайдете роз’яснення таких пунктів:
21 Березня, 2023 р., 08:15
Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
17 Березня, 2023 р., 13:33
Підставою для скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та внесення відомостей про це в Єдину інформаційну базу даних про внутрішньо переміщених осіб є обставини, за яких внутрішньо переміщена особа:
17 Березня, 2023 р., 13:33
Це перший в Україні онлайн-майданчик, де зібрана повна інформація про всі ключові сервіси допомоги постраждалим внаслідок війни. Завдяки платформі громадяни зможуть простіше і швидше зв’язатися з потрібним сервісом.