16 Січня, 2023 р., 16:21
Для українців, які були вимушені виїхати за кордон, створили застосунок «Подія». Через нього можна отримати психологічну та юридичну допомогу, дізнатися про гуртки для дітей, проведення зустрічей, конференцій тощо.
16 Січня, 2023 р., 16:21
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, цукрові заводи Вінниччини завершили виробничий сезон.
13 Січня, 2023 р., 08:48
Не підходь! Не чіпай! Не панікуй! «Правило трьох Не» — головний меседж навчального відеоролику
13 Січня, 2023 р., 08:48
Вакцина БЦЖ захищає від туберкульозу.
12 Січня, 2023 р., 13:14
Війна диктує нам свої умови, тому наразі важливо, щоб кожен із нас міг оперувати інформацією та бути обізнаним, — Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.
12 Січня, 2023 р., 13:13
Уряд ухвалив рішення, згідно з яким сума компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб зросте до 6700 грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
12 Січня, 2023 р., 13:13
Опитування проводиться з метою регулювання дистанційної, надомної роботи та гнучких режимів робочого часу.
12 Січня, 2023 р., 13:12
З ініціативи Мінсоцполітики Уряд збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» з 2272 грн до 6700 грн та змінив окремі умови надання послуги для забезпечення отримання підтримки саме тими, хто її найбільше потребує.
12 Січня, 2023 р., 13:12
Всупереч військовій агресії росії проти України держава постійно вживає всіх заходів реагування для підтримки агропромислового комплексу України та продовольчої безпеки, інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики https://www.facebook.com/agro.vru.