27 Січня, 2023 р., 13:59
Сьогодні, як і завжди, Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв Голокосту.
26 Січня, 2023 р., 16:47
Внутрішньо переміщені особи мають можливість скористатися наступними послугами онлайн в застосунку та на порталі Дія:
26 Січня, 2023 р., 16:45
Через неправильне використання альтернативних засобів обігріву та освітлення лише за 2 місяці чадним газом отруїлися понад 800 людей!
24 Січня, 2023 р., 16:11
Вже минув майже рік з моменту повномасштабного вторгнення РФ, і люди в Україні та поза її межами зробили стільки неймовірного для допомоги одне одному, що, по-перше, це точно додає віри і сил для Перемоги України, а, по-друге, можливість зафіксувати цей важливий досвід.
24 Січня, 2023 р., 14:21
У цей складний час всі  громадяни України, а особливо, діти, перебувають у гострому стресовому стані та потребують якісної психологічної підтримки від спеціалістів.
24 Січня, 2023 р., 09:54
Протягом 2022 року, у рамках урядового проєкту єРобота, реалізувалася масштабна програма видачі мікрогрантів на власну справу. З 01 липня по 12 грудня 2022 року пройшло 12 періодів прийому заяв. Вінниччина увійшла до пʼятірки з найбільшою кількістю ухвалених рішень по державі.
24 Січня, 2023 р., 08:27
Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє, що Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводиться опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.  Метою проведення опитування є інформаційно – консультативний супровід та навчання основам фермерства і кооперації ветеранів та ветеранок, зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.   Анкета для заповнення розміщена за посиланням: https://forms.gle/4qu5vuxTa1q1aYUv7
24 Січня, 2023 р., 00:46
З початку 2023 року в Україні зафіксовано 2 710 пожеж. Значна частина з них — це побутові пожежі, спричинені неправильним використанням альтернативних засобів обігріву та освітлення.
24 Січня, 2023 р., 00:46
Звернутися можна за телефоном: 0501776839.