08 Лютого, 2023 р., 12:57
Послуги мають спростити і пришвидшити процес усиновлення. Окрім раніше доступних консультацій з усиновлення дитини та реєстрації усиновлювача онлайн, на порталі Дія з’явились нові сервіси.
07 Лютого, 2023 р., 11:04
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 07.02.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 07.02.23 were approximately:
07 Лютого, 2023 р., 11:03
Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я і міжнародними практиками, нежить, «червоне горло», температура до 38 °С не є протипоказаннями для вакцинації.
06 Лютого, 2023 р., 13:14
Колективний договір - це нормативно-правовий договір, що укладається на виробничому рівні між роботодавцем і найманими працівниками з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин та узгодження інтересів суб'єктів соціального партнерства.
03 Лютого, 2023 р., 15:13
Установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах  ветеранів України і на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, Учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих.  Основні види послуг, що надаються Центром:
02 Лютого, 2023 р., 13:42
Внутрішні переселенці можуть скористатися адміністративними послугами від держави, не виходячи з дому – за допомогою додатку Дія‎ та на відповідному вебпорталі.
01 Лютого, 2023 р., 16:01
Рятувальники вкотре наголошують: щоб уникнути пожежі, неухильно дотримуйтесь правил використання свічок: