23 Січня, 2023 р., 12:01
До відзначення Дня Соборності України в Студенянській територіальній громаді відбулися урочисті заходи під гаслом «Соборність – мета Перемоги». Пам’ять усіх загиблих захисників України, які боролися за незалежність, соборність та волю нашого народу вшанували хвилиною мовчання.
18 Січня, 2023 р., 13:22
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 18.01.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 18.01.23 were approximately:
18 Січня, 2023 р., 13:21
Уміти відрізнити правду від брехні в нинішньому світі – навичка вкрай необхідна, адже ми з вами живемо в часи справжнісінької навали різноманітної інформації. Вона сиплеться на нас практично з усіх шпарин. А в час війни медіаграмотність необхідна – без жодних перебільшень – для захисту свого життя.
17 Січня, 2023 р., 16:16
Як надавати першу медичну допомогу? Яких правил протимінної безпеки варто дотримуватися при поверненні в деокуповані міста? Відповіді на ці запитання сьогодні має знати кожен українець.
17 Січня, 2023 р., 16:15
Опитування проводиться з метою регулювання дистанційної, надомної роботи та гнучких режимів робочого часу.
16 Січня, 2023 р., 16:22
Через негоду в області пошкоджена суттєва кількість електроліній з поваленням опор та обривом проводів.
16 Січня, 2023 р., 16:22
Для отримання допомоги шахраї пропонують перейти за посиланням та ввести дані для входу в онлайн-банкінг, які зрештою потраплять до злодіїв.