21 Липня, 2022 р., 14:46
20.07.2022 р. відбувся виїзд робочої групи в населенні пункти Кукули, Трибусівка, Болган по обговоренню проєкту Плану модернізації мережі закладів освіти Студенянської територіальної громади.
21 Липня, 2022 р., 12:37
Шановні українці! Україна рухається до  перемоги. Ми залучаємо підтримку всього цивілізованого світу, допомагаємо один одному, гуртуємось та працюємо. І незалежно від того, де саме перебувають тимчасово переміщені громадяни України, знаємо, що Україна впевнено рухається до перемоги над жорстоким та підступним ворогом. Сьогодні і щодня країні важливо, як кожен українець відчуває сьогодення і бачить майбутнє держави. Важлива думка кожного з нас.
21 Липня, 2022 р., 12:07
В Україні дозволили введення другої бустерної дози вакцини проти коронавірусної хвороби усім людям віком від 60 років, а також людям віком 18-59 років із хворобами, які підвищують ризик важкого перебігу COVID-19.
21 Липня, 2022 р., 12:02
20 липня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ bit.ly/3PpEfag про внесення змін до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту.
20 Липня, 2022 р., 16:48
Як повідомили в Пенсійному фонді України, такі зміни визначені Законом України від 19 червня 2022 року №2314-XI «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та вступили в дію з 01 липня 2022 року.
20 Липня, 2022 р., 09:53
Готові зараз написати книгу, створити відеогру, комп'ютерну програму або отримати патент на винахід? Пропонуємо добірку необхідних держпослуг на Гіді, які знадобляться кожному творцю та креаторці захистити інтелектуальний витвір.
19 Липня, 2022 р., 13:24
В селі Кукули біля будинку культури на 10:00. В селі Трибусівка на 12:00 біля школи. В селі Болган на 15:00 біля школи. Запрошуємо до співпраці щодо зауважень та пропозицій.
19 Липня, 2022 р., 13:11
Міністерство соціальної політики України, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми звертає увагу, що ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ — ЦЕ СУЧАСНЕ РАБСТВО Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави.